Termin: 30.11.2020, godz. 16.00
Miejsce: Online: tps-dworek.pl
Sztukę Anny Burzyńskiej pt. „Jeżeli potrzebujesz kobiety, to ją porwij” czytać będą: Katarzyna Dałek, Marzena Nieczuja Urbańska, Piotr Łukawski i Krzysztof Gordon.
Będzie to tragikomedia w trzech aktach. Elegancki księgowy, opierający swoje relacje na naukowym fakcie, że chce się tego czego się nie ma i kocha się sny o kobietach, a nie je same, „porywa” kobiety w celu zjedzenia z nimi kolacji i ciepłej rozmowy. Wszystko się zmienia gdy jedna z porwanych nieoczekiwanie się w nim zakochuje. Całkowicie burzy to sztuczny porządek relacji damsko-męskich głównego bohatera doprowadzając do lawiny komicznych wypadków.
Opiekę reżyserską nad spektaklem sprawuje Krzysztof Gordon, opieka artystyczna i prelekcja poprzedzająca czytanie – profesor Małgorzata Jarmułowicz.

