15.05 Spotkanie autorskie z Anetą Jadowską

Termin: 15.05.2019, godz. 18.00
Miejsce: Empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al.Grunwaldzka 141
Wstęp wolny

Niedane jest Dorze Wilk zaznać ani chwili spokoju. Tym razem namiestniczka Thornu wraz ze swoimi sprzymierzeńcami będzie musiała stawić czoła seryjnemu zabójcy. Już 15 maja fani sagi spotkają się z Anetą Jadowską w salonie Empik Galeria Bałtycka. Autorka podczas wydarzenia będzie rozmawiać o swojej najnowszej książce „Dzikie dziecko miłości” (Wydawnictwo SQN).

W Thornie na terytorium wilków zostają odkryte masowe groby. Wszystkie poszlaki wskazują na młodą wampirzycę Darię. Jednak co może ją wiązać z tymi morderstwami? Tego tym razem postanawia dowiedzieć się Dora Wilk, która wraz z Romanem, księciem wampirów planuje schwytać mordercę i wymierzyć mu sprawiedliwość. „Dzikie dziecko miłości” to kolejna książka opowiadająca o przygodach Dory Wilk, która znana jest czytelnikom z serii „Heksalogia o Wiedźmie”.

Aneta Jadowska – urodzona w 1981 pisarka fantasy, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autorka znanej sagi opowiadającej o losach Dory Wilk, toruńskiej wiedźmy-policjantki.