20.09 Noc księgarń: spotkanie z Maciejem Siembiedą w Smaku Słowa

Termin: 20.09.2019, godz. 19.00
Miejsce: Smak Słowa, Sopot Bohaterów Monte Cassino 6a
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na organizowaną po raz pierwszy w naszym kraju akcję promującą księgarnie – „Noc Księgarń”. W Księgarni „Smaku Słowa” będziecie mieli okazję spotkać wyjątkowego pisarza. Gościem specjalnym będzie Maciej Siembieda, z którym o najnowszej książce „Gambit” porozmawia Dagny Kurdwanowska.

Podczas spotkania „Gambit. Powieść napisana przez życie” autor przedstawi niepublikowane dotychczas, zupełnie nowe informacje i pokaże zdjęcia, które otrzymał od rodziny bohaterów ostatnio wydanej książki. Wszystkie te materiały, wraz z lekturą książki składają się na bardzo ciekawą historię.

Pierwsza edycja „Nocy Księgarń” odbędzie się w ponad 100 księgarniach w całej Polsce w dniu 20 września 2019 roku. Wydarzenie, podobnie jak Noc Muzeów, ma na stałe wpisać się w kalendarz ogólnopolskich inicjatyw kulturalnych.

Organizatorem akcji jest dystrybutor książek OSDW Azymut. Ogólnopolska Noc Księgarń została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.