25.04 Spotkanie z Anną Ficner-Ogonowską

Termin: 25.04.2018, godz. 18.00
Miejsce: EMPiK Galeria Bałtycka
Wstęp wolny

Na początku jest grom z jasnego nieba. Jedno spojrzenie, jeden dotyk, jedno słowo. Od tej chwili życie dwojga ludzi zmieni się bezpowrotnie. Ona wreszcie zmierzy się ze swoim strachem przed bliskością. On odkryje prawdę o sobie i swojej rodzinie. Czy czeka ich wspólna przyszłość? Odpowiedź na to pytanie podaje Anna Ficner-Ogonowska w swojej najnowszej książce „Okruch” (Wydawnictwo Znak). 25 kwietnia czytelnicy będą mogli zadać je osobiście podczas wyjątkowego spotkania autorskiego w salonie Empik Galeria Bałtycka.

„To prawda, że jedna iskra wystarczy, by wywołać pożar i zniszczyć wszystko wokół. Ale jeden dobry okruch pamięci wystarczy, by wiele zachować, by karmić się nim przez całe życie.” Anna Ficner-Ogonowska stworzyła powieść, która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć, czym jest odpowiedzialna miłość.

Autorka bestsellerów takich jak „Alibi na szczęście”, „Krok do szczęścia”, „Zgoda na szczęście” i „Czas pokaże” po raz kolejny zabiera swoich czytelników w świat prawdziwych uczuć, silnych przeżyć i dramatycznych wydarzeń. Jej powieści to literatura o kobietach i dla kobiet – romanse o bogatej i emocjonalnej fabule. Pisze o różnych odmianach szczęścia i receptach na jego osiągnięcie.

Anna Ficner-Ogonowska – z wykształcenia polonistka. Przez wiele lat pracowała jako nauczycielka, a to, co pisała chowała do szuflady. Rękopis pierwszej książki wysłał za nią do wydawnictwa mąż. Debiutem literackim pisarki była powieść pod tytułem „Alibi na szczęście” wydana w 2012 roku.

 

Tagi