Książki Roku 2017: Książka i autorka z Novae Res nagrodzone!

Czytelnicy portalu Granice.pl wybrali „Najlepszą prozę polską 2017” i „Najlepszy kryminał 2017”. Magdalena Knedler – autorka.

120 książek nagrodzonych w kwartalnych plebiscytach serwisu Granice.pl („Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień”, „Najlepsza książka na zimę”) rywalizowało w 16 kategoriach o uznanie jurorów i internautów w konkursie i plebiscycie „Książki Roku 2017″. W głosowaniu oddano ponad 50 tysięcy głosów. Które książki wydane w 2017 roku zapamiętamy na dłużej? 

– Od dziewięciu już lat w kwartalnych konkursach serwisu Granice.pl – wszystko o literaturze wybieramy „Książki Roku” – mówi Sławomir Krempa, redaktor naczelny portalu. – Szesnaście konkursowych kategorii pozwala na wskazanie najbardziej interesujących premier wydawniczych minionego roku. Wyboru dokonuje grono profesjonalistów zajmujących się rynkiem książki oraz – równolegle – czytelnicy, głosując za pośrednictwem strony internetowej www.ksiazkiroku.pl W ten sposób w naszych plebiscytach odbija się jak w zwierciadle polski rynek książki, panujące na nim mody i trendy.

Więcej: https://www.granice.pl/news/ksiazki-roku-2017/7403

 

 

Tagi