13.10 Nocne Poezje w ZOO, Gdański Ogród Zoologiczny

Nocne Poezje w ZOO
„Czytelnik – gatunek zagrożony wyginięciem”

Gdański Ogród Zoologiczny zaprasza serdecznie gości do wzięcia udziału w pierwszym wieczorze poezji w ZOO.

13 października, w godzinach 18.00 – 22.00, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbędzie się spotkanie dedykowane dorosłym miłośnikom poezji. Biblioteka pod Żółwiem – filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, przygotowała odpowiedni zbiór tomików poświęconych tematyce zwierzęcej. Spotykamy się o godzinie 18.00 przy bramie wejściowej do zoo. Pod opieką przewodnika wyruszymy do chatki „Góralka”. Stosowny nastrój przy kominku i świecach w ogrzanym pawilonie będzie zapewniony. Poezję planują czytać Antoni Pawlak i Michał Piotrowski. W przerwie dla odważnych przewidziano nocną przechadzkę po ZOO, a wspólne zoologiczno – biblioteczne dyskusje odbędą się przy ognisku i herbacie.

Serdecznie zapraszamy dorosłych pasjonatów poezji i ZOO. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń poprzez rejestrację zakupionych on-line biletów wstępu do ZOO.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy:
1) zgłosić swój udział na adres mailowy: marketing@zoo.gda.pl lub pod numerem telefonu 58 552 00 41 wew. 140. Zapisy przyjmujemy do 11.10.2017
2) Kupić bilet wstępu do ZOO poprzez stronę https://bilety.zoo.gda.pl/. Zakup i płatność muszą być zrealizowane do 12.10.2017.

Partner: Biblioteka pod Żółwiem, filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku

Więcej na: https://zoo.gda.pl/blog/nocne-poezje-w-zoo

 

Materiał nadesłany

Tagi