13.12 Naturalnie 2 – spotkanie z Agnieszką Cegielską

Termin: 13.12.2018, godz. 18.00
Miejsce: Biblioteka Oliwska

Spotkanie z dziennikarką i prezenterką TVN Agnieszką Cegielską, która opowie o swojej najnowszej książce pt. „Naturalnie 2”.

Jak sobie pomóc przy przeziębieniu? Co pomoże się zrelaksować? Które owoce i warzywa są źródłem cennych dla organizmu i łatwo przyswajalnych witamin i mikroelementów? – na te i inne pytania znajdzie odpowiedź każdy, kto pragnie żyć zdrowo i naturalnie.
Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Drogą mniej uczęszczaną”, poprowadzi je Iwona Demska. Zapraszamy!

✒Agnieszka Cegielska – dziennikarka i prezenterka, która żyje w zgodzie ze sobą oraz w bliskości z naturą, wszystkie propozycje z książki stosuje na co dzień w swoim życiu. Jest osobą, która żyje świadomie, mądrze i zdrowo. Jej cykl „Naturalnie” realizowany w ramach programu Dzień dobry TVN cieszy się ogromną popularnością i odzewem widzów, którzy zasypywali korespondencją autorkę. W książce pokazuje jak rozsądnie korzystać z darów natury, jak używać ich z korzyścią dla swojego samopoczucia i jakie pyszne potrawy można z nich przyrządzić.

„W świecie, który co i rusz wskazuje nam nowe diety, nowe składniki, nowe sposoby przygotowania potraw, warto skupić się na kilku produktach. Pewność, że jemy dobrze i zdrowo, unikając chemii i przetworzonej żywności, jest bezcenna. Przyprawy, kasze, rośliny są nieprawdopodobnym wręcz źródłem antyoksydantów, składników mineralnych i witamin. Warto skorzystać z bogactwa, którym tak szczodrze obdarza nas natura”.

Spotkanie w ramach dofinansowania z Rady Dzielnicy Oliwa.