25.04 Kraboszki. Spotkanie autorskie LIVE na FB z Barbarą Piórkowską

Kraboszki, Kraboszki, wszędzie Kraboszki! Kolejna, bardzo osobista powieść Barbara Piórkowska.

SPOTKANIE o godz. 18:00 na profilu Wspólnota Gdańska.

„Ta książka to chyba najbardziej intymny zapis przeżyć związanych z chorobą, jaki mogłam Wam podarować. Mam nadzieję, że pomoże wielu innym osobom ciężko chorującym, na różne przypadłości.” Tak pisze Autorka na swoim profilu.
Zapraszamy na spotkanie online z Barbarą Piórkowską, na profilu FB Wspólnota Gdańska, w sobotę, 25 kwietnia o godz. 18.00. Poprowadzi je Dagny Kurdwanowska.

Barbara Piórkowska – gdańska pisarka, poetka, krytyczka literacka, performerka. Autorka powieści „Szklanka na pająki” (2010) i prozy „Utkanki” (2014), trzech tomów poetyckich, audiobooka poetyckiego, tekstów do piosenek (płyta „Piórko” Natalii Grzebały); współtwórczyni spektakli poetyckich. Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury „Splendor Gedanensis” za rok 2010. Laureatka Nagrody Gdańskich Bibliotekarzy „Pro Libro Legendo” za rok 2010. Współtwórczyni projektów pisarskich dla grup seniorów oraz edukacyjnych przedsięwzięć związanych z literaturą przeznaczonych dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Trenerka warsztatów twórczego pisania m.in. na ogólnopolskim festiwalu rozwojowym dla kobiet Progressteron. Tłumaczona na język angielski, rosyjski i litewski.
Fot. Lena Pelowska

Dagny Kurdwanowska – dziennikarka, autorka, opiekunka rodzinna, kierowniczka marketingu w Fundacji Hospicyjnej. Związana była m.in. z „Twoim Stylem”, „Dziennikiem Polska/The Times” oraz „Przekrojem”. Do 2019 roku pracowała w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką wspierając kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. Autorka książek – ostatnio wspólnie z Leszkiem Mellibrudą „A może nie ma się czego bać. Jak zamienić lęk w ciekawość”. Uwielbia słuchać i zadawać pytania. Książki to jej pasja, praca i sposób na życie. Studiuje psychogerontologię na USWPS.