4-5.08 Warsztaty z rysowania komiksów w Gdańsku

Terminy:
4 sierpnia, godz. 11:00-16:00
5 sierpnia, godz. 13:00-18:00
Miejsce: Empik Galeria Bałtycka
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności oraz umiejętności manualnych.
Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 603 117 020.
Dołącz do naszej grupy na Facebooku Czas na DIY
www.facebook.com/groups/czasnadiy/

Komiksy mają same zalety. A co dopiero ich tworzenie! Ciekawe historyjki obrazkowe zachęcają do sięgania po literaturę, a w konsekwencji rozwijają czytelniczą pasję. Wpływają na wyobraźnię i kształtują poczucie estetyki, łącząc słowo pisane z obrazem. Do najskuteczniejszych metod uczenia się należy zabawa, a kolorowe komiksy z ciekawą fabułą świetnie się do tego nadają. Warsztaty w salonie Empik Galeria Bałtycka sprawią, że z letniego okresu dzieci wyniosą nie tylko wspomnienia, ale także nowe umiejętności. Zapraszamy już 4 i 5 sierpnia.

Warsztaty z tworzenia komiksów markerami Creadu to okazja do opracowania pierwszej historii obrazkowej z prawdziwego zdarzenia. Pod okiem profesjonalnych rysowników, dzieci opowiedzą perypetie wymyślonych bohaterów za pośrednictwem kafelkowych scenek i dymków z tekstem.  Młodzi artyści przeniosą nieposkromiony świat wyobraźni na papier i zdobędą nowe umiejętności, które pomogą im rozwijać pasję, a przy okazji spędzą czas z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze. Kolorowe markery to hit ostatnich miesięcy, dzięki nim dzieci mogą tworzyć barwne ilustracje lub kolorować gotowe obrazki. W serii Creadu znajdują się mazaki o intensywnej pigmentacji, które posiadają zarówno cienką, jak i grubą końcówkę. O tajnikach sztuki komiksu opowie Wojciech Olszówka, znany autor rysunkowych opowieści. Ilustrator nauczy chętnych, jak zakomponować stronę, zaprojektować ciekawe postacie i przygotować wciągającą historię. Zajęcia przeznaczone są dla początkujących, którzy chcieliby narysować komiks, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.